Mirë se vini në Card Shenzhen Xinye Inteligjencës Co, Ltd

Vendodhja:

SILICONE manshetë
SILICONE manshetë

Materiali: Mjedisi miqësor Silicone Resistant Temperatura Operative: -25 ° C deri 75 ° C Ngjyra: e zezë, blu, të bardhë, të verdhë, e kuqe, vjollcë, rozë dhe kështu on.It mund të personalizohet sipas konsumatorëve nevojë Pesha e paketës: 17.5 g / njësi. RFID IC Support: Mifare Ultralight, Mifare Ultralight C, Mifare S50, Mifare plus 1K / 2K / 4K, I CODE SLI-X (S / L), NTAG203 / 213/215/216, Mifare DESFire 2K / 4K / 8K, EM4200 , EM4305, EM4450, TK4100, T5577, CET5577, Hitag 1/2 / S, SLE66R01, SLE66R35, TOPAZ512, S ...

produktet e nxehtë
Na kontaktoni
Global Trade International Company
  • Tel: +86 13418880100 E-mail: mack.rong@chinarfidcard.com
  • Tel: +86 15112578018 E-mail: jerry@xinyesmartcard.cn
  • Tel: +86 13168772246 E-mail: vincentwang@xinyesmartcard.cn
  • Tel: +86 13825769265 E-mail: amber@xinyecard.com
  • Zyra Shenzhen: 3 Floor, Block B, Dakan Hi-tech park industrial, qytet Xili, qarku Nanshan, Shenzhen, China 518055
  • Shtabi Adresa: Nr. 56, Fumin South Road, Dalang Town, Dongguan City
Lini një mesazh
WhatsApp Online Chat!