Mirë se vini në Card Shenzhen Xinye Inteligjencës Co, Ltd

Profili i kompanisë

Shenzhen Xinye Inteligjencës Card Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, është një prodhues të industrisë-udhëheqëse profesionale të kartave smart dhe produkteve RFID emërtim. Kjo është një kompani e angazhuar gjithmonë për zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e teknologjisë kartë smart dhe produkteve, ka formuar disa seri të produkteve kryesore si contactless kartës IC, kontaktoni kartë IC, etiketë RFID, kartën RFID zbukurim, zinxhirët kryesore, kartë epoxy, etj ajo ka dhënë tashmë miliona produkte smart Card për përdoruesit në shtëpi dhe jashtë vendit ...

Detail >>
 • Etiketa RFID & Tags
 • RFID Cards
RFID Zgjidhje

Ofrues të produkteve RFID dhe Zgjidhje IOT

zgjidhje NFC

zgjidhje NFC

zgjidhje NFC

NFC (Near Field Communication) teknologji mundëson thjeshtë dhe të sigurt ndërveprime me dy rrugë në mes të pajisjeve elektronike, duke i lejuar konsumatorët për të kryer transaksione contactless, të hyrë në përmbajtjen digjitale, dhe C ...

Detail >> Më shumë >>
 • RFID zgjuar Retail Management Aplikim

  RFID zgjuar Retail Management Aplikim

  RFID zgjuar Retail Management Aplikim

  Konkurrenca kryesore e industrisë me pakicë është sistemi i zinxhirit të furnizimit që është me kosto të ulët dhe shumë efikase logjistikës. Tani, kostot e larta të inventarit, të ulët të efikasitetit të shërbimit, dhe saktësi të ulët ...

  Detail >> Më shumë >>
 • RFID Wine Anti-Fake Application

  RFID Wine Anti-Fake Application

  RFID Wine Anti-Fake Application

  Anti-Fake Historiku i verës shumë produkte të rreme janë të përfshirë në tregun e verës. Nuk është një teknologji të lartë të procesit të prodhimit të verës .Në këtë rast, ju do të gjeni si ajo është relativisht e lehtë për të d ...

  Detail >> Më shumë >>
 • Industry News
 • Kompania News
SHUMË +
 • RFID tag elektronike të dhënat e transmetimit ndërhyrje
  12-22

  2018

  RFID tag elektronike të dhënat e transmetimit ndërhyrje

  teknologji RFID përdor një shumëllojshmëri të bandat e frekuencave për të arritur komunikimit të të dhënave, të përfunduar identifikimin e zgjedhjeve ...

FAQ
SHUMË +
WhatsApp Online Chat!