Добредојдовте на Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

локација:

силиконски маншет
силиконски маншет

Материјал: Еколошки Силиконска Отпорна Работна температура: -25 ° C до 75 ° C Боја: црна, сина, бела, жолта, црвена, виолетова, розова и така on.It може да се изменуваат во согласност со клиенти 'треба Тежина на пакет: 17.5 g / единица. RFID идентичен со подршка: Mifare Ultralight, Mifare Ultralight C, Mifare S50, Mifare PLUS 1K / 2K / 4K, I CODE SLI-X (S / L), NTAG203 / 213/215/216, Mifare DESFire 2K / 4K / 8К, EM4200 , EM4305, EM4450, TK4100, T5577, CET5577, HiTag 1/2 / S, SLE66R01, SLE66R35, TOPAZ512, S ...

топла производи
Контактирајте не
Глобал интернационална трговска компанија
  • Тел: +86 13418880100 Е-пошта: mack.rong@chinarfidcard.com
  • Тел: +86 15112578018 Е-пошта: jerry@xinyesmartcard.cn
  • Тел: +86 13168772246 Е-пошта: vincentwang@xinyesmartcard.cn
  • Тел: +86 13825769265 Е-пошта: amber@xinyecard.com
  • Шенжен канцеларија: 3 кат, блок Б, Dakan Hi-технолошки индустриски парк, градот Xili, Nanshan округ, Шенжен, Кина 518055
  • Седиште на адреса: Не. 56, Fumin Јужна Road, Dalang Таун, Dongguan Сити
Остави порака
WhatsApp Онлајн Chat!