Добредојдовте на Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

локација:

MIFARE DESFIRE 8K РФИД КАРТИЧКА
MIFARE DESFIRE 8K РФИД КАРТИЧКА

Големина: 85,5 * 54 * 0.84mmMaterial: PVC / ABS / ПЕТ / PETGOperating температура: -35 ℃ ~ + 70 ℃ Пакување: 200pcs / кутија, 1000-5000 парчиња / cartonPersonalization: CMYK печатење, свила печатење на екран, ласерско печатење, Инкџет печатење, QR-код печатење, баркод печатење, кодирање, etc.Application: контрола на пристап, Хотел заклучување на вратата систем, членска карта, транспорт картичка со јавноста, автопат патарина, надополнување картичка, Паркинг, Заедницата за управување, итн чип: Mifare Desfire 8K корисник: 8K bitFrequency: 13.56MHzProtocol: ISO14443ARead Д ...

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • топла производи
  Контактирајте не
  Глобал интернационална трговска компанија
  • Тел: +86 13418880100 Е-пошта: mack.rong@chinarfidcard.com
  • Тел: +86 15112578018 Е-пошта: jerry@xinyesmartcard.cn
  • Тел: +86 13168772246 Е-пошта: vincentwang@xinyesmartcard.cn
  • Тел: +86 13825769265 Е-пошта: amber@xinyecard.com
  • Шенжен канцеларија: 3 кат, блок Б, Dakan Hi-технолошки индустриски парк, градот Xili, Nanshan округ, Шенжен, Кина 518055
  • Седиште на адреса: Не. 56, Fumin Јужна Road, Dalang Таун, Dongguan Сити
  Остави порака
  WhatsApp Онлајн Chat!