Контакт - Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

Добредојдовте на Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

Контактирајте не

НА ДАВАТЕЛОТ НА ПРОИЗВОДИ И РФИД IOT РЕШЕНИЈА

 • Мек RongТел / Whatsapp: +86 13418880100
  Е-пошта: mack.rong@chinarfidcard.com
 • Џери Ксијанг Тел / Whatsapp: +86 15112578018
  Е-пошта: jerry@xinyesmartcard.cn
 • Винсент ВангТел / Whatsapp: +86 13168772246
  Е-пошта: vincentwang@xinyesmartcard.cn
 • Кели ЈинТел / Whatsapp: amber@xinyecard.com
  Е-пошта: +86 13825769265

Шенжен канцеларија: 3 кат, блок Б, Dakan Hi-технолошки индустриски парк, градот Xili, Nanshan округ, Шенжен, Кина 518055

Седиште на адреса: бр 56, Fumin Јужна Road, Dalang Таун, Dongguan Сити

Шенжен канцеларија

седиштето адреса

онлајн порака
WhatsApp Онлајн Chat!