За нас - Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

Добредојдовте на Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, ООД

faq-ad_02faq-ad2_03

за нас

НА ДАВАТЕЛОТ НА ПРОИЗВОДИ И РФИД IOT РЕШЕНИЈА

in-about_03

Шенжен Xinye разузнавање картичка копродукции, Ltd, основана во 2006 година, е водечки во индустријата професионални производител на паметни картички и етикета производи РФИД. Тоа е компанија секогаш се залага за развој, производство и продажба на паметната картичка технологија и производи, формираше неколку серии на главните производи како безконтактен IC картичка, контакт IC картичка, етикета РФИД, апликација РФИД картичка, привезоци, епоксидни картичка, итн тоа веќе се предвидени милиони паметни картички производи за корисниците во земјата и странство. На производи се користат во областа на транспортот, безбедноста, библиотека менаџмент, синџирот на снабдување логистика, магацински менаџмент, кампус картичка, трговски центри, хотели и така натаму. Со одличен квалитет и добар углед, тоа е добивање на повеќе и повеќе корист и признавање на локалниот и меѓународниот пазар.

Наука и технологија ја зголемува развој на претпријатието енергично. Од своето основање, со цел да се подобри конкурентноста на пазарот на производи, компанијата е што постојано се големи напори за да се оптимизира производството на работниот процес, се стандардизираат оперативни процедури, подобрување на ниво на управување, и сега го има положено сертификат за систем за управување со квалитет ISO9001, ISO14001 еколошки сертификација на систем за управување, OHSAS18001 здравјето и системот за управување со безбедност на сертификација, добиени националните индустриското производство дозвола издадена од страна на државната администрација на контроли на квалитетот и карантин; Во 2012 година, без проблеми помина на Безконтактни процесорот картичка и тестирање COS и овластување од Министерството за домување и урбан и добиено сертификат добавувачи и сертификација на производи од Веритас група на Бирото. Како што е сега, компанијата има две високо прецизни паметни картички и РФИД етикета производствени линии и сите производи aremade независно во својата фабрика.

Вашето задоволство е нашата вечна потрага! Сите Xinye Вработените се придржуваат на "клиент-оддалечиме од", како цел на работа, се сесрдно нетрпение очекувам да работам заедно со сите стари и нови партнери, подобрување на вредноста на производот, создавање на

Сертификат
20181031052216424 (2)

20181031052216424 (2)

20181031052216424 (1)

20181031052216424 (1)

20181031052216424

20181031052216424

WhatsApp Онлајн Chat!